Een wedstrijd binnen een wedstrijd. Zo kan je het concept van “Fenomenal Five” het best omschrijven. Lees hier meer over de Fenomenal Five.

Pos
Speler
Total
PGA Champ.
US Open
Masters
1Stijn Zwanckaert101381845
2Stoffel92131465
3Yoshi Rondelez91181855
4Tim Wielandt86132845
5Greg78131550
6Geerten75152040
7Yannick De Waele7181845
8Alain Mouton69131343
9Ruben Rouseré68202028
10Xavier Aerts661650
11Jean-Charles Debel6582334
12Boris613328
13Nico Declercq5682325
14Marc v562333
15Ilse56131330
16Dries Verbeemen5555
17Jean-Pierre Haumont5353
18Stijn Brendonck5050
19Marc Mahieu5050
20Florian Jonckheere4545
21Paulien Missinne442519
22Maurits Horbach43385
23Debbie Meeus4343
24Ghekiere Séderick4040
25Kris Sierens4040
26Kevin Broersma4040
27Jelle Wijns3838
28Bart Fransis3838
29Ducro Stijn3535
30Bert Allewaert3333
31Carl261358
32Gilles De Bruecker2525
33Wim De Meester2121
34Nicolas Herman19613
35Ruben Van Durme19811
36Bapthist Jonckheere1818
37Mark Heerink1515
38@Golfjunky1313
39Hendrix Matthias1138
40Gregory Demartelaere1111
41frederick66
42Paulien55
43Birgen33
44Ingrid Lepère33