Een wedstrijd binnen een wedstrijd. Zo kan je het concept van “Fenomenal Five” het best omschrijven. Lees hier meer over de Fenomenal Five.

Ranking na het Evian Championship.

Pos
Speler
Total
Evian Champ.
The Open
KPMG Women's PGA Champ.
US Open 2021
US Women's Open
PGA
The Masters
ANA Inspiration
1Ilse23016305553553630
2Yoshi Rondelez2256354555852843
3Marc v221122040552553133
4Tim Wielandt207920285318181843
5Nico Declercq19939183853102318
6Carl Dieryckx191163559301010823
7Geerten1781118255310102328
8Debbie167154838152823
9Stoffel16011204537061823
10Sederick Ghekiere1566203831251521
11Boris14135482335
12Ruben Rouseré1203810182628
13Jean-Charles Debel1063040100233
14FlemishKiwi106141518258026
15Alain Mouton1063053518
16Rabbe921104313205
17Arno Kamphuis9015150401010
18Xavier Aerts883040513
19johan815328
20Kevin Dhondt441110518
21Patrick3838
22Paulien38038
23Maurits Horbach3030
24Peter van Weel2020
25Yannick De Waele1616
26Duurt Dijkman1515
27Pieter L1515
28kim vandenhoeke1515
29Dries Verbeemen1515
30Wim De Meester13310
31Leonard van Nunen1111
32Hermans Roger1010
33Hendrix Matthias55
34Frederick Morel55